Opex Wiśniewo na rynku od 1996 roku
Gwarancja jakości, terminowości i satysfakcji

Producent nakrętek Opex Wiśniewo woj. mazowieckie

Zadzwoń do nas: 502 22 35 45

 

Firma OPEX istnieje na rynku od roku 1996. Jesteśmy dumni, że udało nam się zdobyć liczne grono zadowolonych klientów, którzy ufają nam już od kilkunastu lat i powierzają nam produkcję zakrętek do swoich napoi.Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Wiśniewo (mazowieckie), jednak dzięki sprzedaży wysyłkowej produkty trafiają do klientów z całego kraju.

Zakrętki do butelek każdego rodzaju

Nasza firma produkuje zakrętki do butelek z alkoholem, syropami, olejami, napojami (zakrywki, nakrętki). Co więcej, zajmujemy się także produkcją zakrętek do cieczy, które muszą być oznaczone trójkątem ostrzegawczym, takich jak rozpuszczalnik, denaturat i nie tylko. Wszystkie nakrętki do alkoholi i innych płynów pokrywamy specjalnym lakierem spożywczym, dostępnym w kilku wariantach kolorystycznych.

Nakrętki i zakrywki

Wytwarzamy nie tylko dopracowane w każdym szczególe zakrętki do butelek z alkoholami i innymi napojami, ale także najwyższej jakości zaciskarki, którymi można ręcznie podwijać ich plomby, gdy już zostały one już nakręcone.

Odbiorcom, którzy zamawiają towar z naszej firmy zapewniamy transport na nasz koszt. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz korzystne rabaty dla stałych klientów. W ramach współpracy gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne.

Galeria naszych produktów